دوشنبه, 30 بهمن 1396  -  3 جمادي‌الثاني 1439 -  19 فوریه 2018

تظاهرات مسلحانه بر ضد اسلام در مقابل مسجدی در آمریکا +تصاویر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

بوشهرما:حدود ۲۵۰ آمریکایی که بیشتر آنان مسلح بودند در مقابل مسجدی در آریزونا تظاهرات کردند. مدافعین اسلام نیز در این تظاهرات حضور داشته و پلیس آمریکا میان آن‌ها قرار داشت.

سرویس بین الملل: حدود ۲۵۰ آمریکایی که بیشتر آنان مسلح بودند در مقابل مسجدی در آریزونا تظاهرات کردند. مدافعین اسلام نیز در این تظاهرات حضور داشته و پلیس آمریکا میان آن‌ها قرار داشت.


تظاهرات کنندگان سر یکدیگر فریاد می‌زدند اما درگیری پیش نیامد. جان ریتزهایمر، هماهنگ کننده تظاهرات این اجتماع را نشانه‌ای وطن‌دوستانه در دفاع در برابر جور اسلام در آمریکا خواند. 


اسامه شامی، مدیر مسجد گفت، این حرکت چیز جدیدی نیست. نفرت، نژادپرستی کهنه است. فرقی میان نازی‌ها و نونازی‌ها وجود ندارد. آن‌ها به جامعه متکثر اعتقاد ندارند. فکر می‌کنند همه باید مانند آنان باشند. 


ریتزهامیر بعد از کشته شدن دو نفر در گالری کارتون‌های پیامبر، شروع به ساختن و فروش تی‌شرت‌هایی علیه اسلام کرد. او می‌گوید در فضای مجازی از طرف تروریست‌ها تهدید شده و او و خانواده‌اش احساس امنیت نمی‌کنند. او در فیس‌بوک از تظاهرات کنندگان خواسته که با سلاح‌های خود بیایند. بسیاری از شرکت کنندگان دو یا سه سلاح گرم داشتند. از کلت کمری گرفته تا شات‌گان و مسلسل. برخی از آنان لباس‌های نظامی پوشیدند. او تظاهرات را با درخواست از مخالفین اسلام شروع کرد و آنان را به کشیدن کارتون‌هایی از پیامبر دعوت کرد. 

تبلیغات
سرپرستی روزنامه خبرجنوب
مرکز خرید پردیس
نمایندگی بیمه ما در بوشهر - جعفری